|
print  |
Met de caravan op vakantie?
Of heb je gewoon een nieuwe aanhanger aangeschaft en moet je nu het aanhanger rijbewijs gaan behalen? In Maastricht kan dit bij Verkeersschool Osseforth allemaal al op 1 dag! Je start 's morgens met rijlessen en 's middags heb je je rijbewijs!
Ins en outs van het aanhanger rijbewijs
Voor het aanhanger rijbewijs hoeft geen theorie-certificaat behaald te worden. Toch is het belangrijk om de verkeersregels te kennen die betrekking hebben op het rijden met een aanhangwagen. Speciaal daarvoor maken wij tijdens de lessen gebruik van een praktijkbegeleidingsboek. Dit boek kun je ook na het behalen van je aanhangwagen rijbewijs nog raadplegen!
Wil jij weten of jij je aanhanger rijbewijs moet behalen of dat je voldoende hebt aan je B- rijbewijs? Klik dan hier voor meer informatie!
Het aanhanger rijbewijs in Maastricht in 1 dag behalen
Wil jij weten of zo'n snelcursus aanhanger rijbewijs bij jou past? Doe dan een vrijblijvende proefles. Tijdens deze 90 minuten durende les gaan wij kijken wat je leervermogen is en hoeveel lessen jij nodig hebt om goed met een aanhanger te kunnen rijden. Tevens worden aan het eind van deze les de kosten van het aanhanger rijbewijs met jou besproken. Je krijgt dus een advies op maat!
Waarom kies je voor Verkeersschool Osseforth uit Maastricht?
• Verkeersschool Osseforth heeft een hoog slagingspercentage
• Één rijles duurt 60 minuten en geen 50 minuten.
• Administratieve zaken worden buiten de rijles-tijd geregeld op ons kantoor
• Verkeersschool Osseforth is aangesloten bij de BOVAG.
• Kwaliteit wordt gewaarborgd door een jaarlijkse bijscholing van alle medewerkers
Boek nu een vrijblijvende proefles!